Araç kaplama navara

Araç kaplama navara

araç kaplama navara araç kaplama navara araç kaplama navara araç kaplama navaraAraç kaplama navara;

araç kaplama navara;

FolyoArt araç kaplama merkezinden herkese merhaba🌈 nissan navara pickup araca yaptığımız düz parlak beyaz renk değişimi sizlerle📸 aracın bize geldiğinde kaportayla ilgiliz bazı sorunları vardı bunlar giderildikten sonra orjinal rengi ⚫️siyahtan beyaza kapladık. ⚪️Sahibine güzel günlerde kullanması dileklerimizle 👍
Bilgi ve fiyat için ;
📞0216 441 61 44
📞0551 424 61 44
🌏www.folyoart.com/arac-kaplama

#arackaplama #camfilmi #carwrap#white #nissan #navara

 

Garanti ve Kullanım Ömrü Ne kadar ?

    Araç kaplama uygulaması yapılan aracınız doğru koşullarda yıkandığı takdirde (tazyikli su ile yıkanabilir.) 5 yıl boyunca atmalara ve kalkmalara karşı fatura tarihinden itibaren garantilidir. Kullanım ömrü ise seçilen folyonun markasına göre değişiklik gösterir ortalama ömrü 10 yıldır. Kullanılan ürünlerin hepsi 1. sınıf araç kaplama ürünlerdir, firmamız bünyesinde aracınız kaplandığında ilerleyen zamanlarda söküm için bize tekrar getirip ÜCRETSİZ geri söküm yaptırabilirsiniz. Boyada asla leke iz yapışkan bırakmaz. 

Otomobilinizin Daha Güzel Görünmesini Nasıl Sağlarsınız ?

Araç kaplama navara;

Araç Folyo Kaplama aracınızın boyasını dış hava koşullarından korumak için en iyi olan uygulamadır,

öncelikle sökülebilir olması en büyük avantajdır. FolyoArt tarafından kaplanan araçlara 5 yıl işçilik ve geri söküm garantisi verir. Otomobili boyatmak değer kaybına ve kötü görüntüye neden olur. Folyo kapladığımız otomobiller kaplandığı tarihten itibaren 10 yıl kullanılabilir bir giysi giydirmiş oluruz. Yaptığımız kaplama işleminde sonradan hiçbir pürüz ve pislik kalmadan söküp arabanızı ilk günkü haline döndürebilirsiniz.

Dilerseniz renk değişikliği ile farklı ve estetik bir yenileme yapalım dilerseniz şeffaf film ile orjinal boyanıza tam koruma sağlayalım.

Araç Folyo kaplama aracınızı tam anlamıyla tüm etkenlerden korur örneğin; ağaç reçinesi, kuş pisliği, zift vs. lekeleri, taş izleri ve çizikler gibi etkenlerden aracınızı korumuş olursunuz aslında folyo aracınızın giysisidir. Satın almak istediğiniz otomobili istediğiniz renkte bulamayabilirsiniz ama folyo ile istediğiniz otomobili istediğiniz renk kaplayabiliriz, FolyoArt olarak aracınız için en kaliteli araç kaplama folyolarından mat, parlak, satin, chrome, carbon ve metalik renklerden oluşan geniş bir kartela sunuyoruz.

Araç Folyo Kaplama Süreci

Aracınız FolyoArt araç kaplama merkezine geldiği andan itibaren siz değerli müşterilerimiz ile kartelalardan renk seçme işlemi yapılır.

Sonrasında aracınız detaylı yıkamaya alınır. Aracın yaşına bağlı olarak reçine, zift ve boya tozu temizliği yapılır ve kaplama için gerekli parçaların sökümü yapılır bu parçalar araç marka modele göre değişiklik gösterir; ayna kapakları, dış kapı kolları, stoplar ve gerekli ise farları bilirkişi tarafından sökülür (otomobili kaplamak için fabrikasyon montajı bozmamak adına sadece gerek görülen parçalar sökülür)

Söküm işlemi bitirildikten sonra araç yüzey temizleme solüsyonu ile tekrar silinir ve oda sıcaklığında steril ve tozsuz ortamda aracınıza özel kesilen folyo parçaları ile her parçası ayrı ayrı özenle kaplanır.

Kaplama işlemi bittiğinde demonte edilen parçalar yerlerine tekrar monte edilir ve son kontroller yapıldıktan sonra otomobil sahibine garanti belgesi ile teslim edilir.

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Fiyat ve bilgi almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Neden Biz ?

  • Orjinal iz Bırakmayan Araç Kaplama Ürünleri
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Garantili Folyo Uygulaması
  • Zamanında Teslimat
  • Uygun Fiyatlar
  • Profesyonel Montaj
  • Araç kaplama navara;
Bunları da beğenebilirsin