Şeffaf araç kaplama
Şeffaf araç kaplama

Şeffaf Araç Kaplama

Şeffaf araç kaplama folyo kaplama uygulaması aracınızın orjinal boyasını korumak için en etkili uygulamadır. Kalınlık oranı aracın boyasının 10/10 u kadar dır. Kalın ve esnek yapısı sayesinde Şeffaf kaplama aracın boyasına dışardan gelen darbelere karşı ve çiziklere karşı üstün koruma sağlar. Açık havada aracın boyasına gelen boya tozu, kuş pisliği, ağaç reçineleri ve çalı çizikleri orjinal boyaya ciddi zararlar verir. Şeffaf kaplama aracınız parlaklığını kaybettirmez ve tam şeffaf yapısı sayesinde belli olmaz.

Şeffaf kaplama folyosu kullanım ömrü 10 yıldır. Bu zaman zarfında hiçbir şekilde yapısı bozulmadan tam koruma sağlar ve istediğiniz zaman söküp atabilirsiniz.

Seramik Araç Kaplama

Seramik kaplama ve Şeffaf film kaplama farklıdır. Seramik kaplama sanıldığının aksine taş izleri ve çiziklere karşı tam koruma sağlamaz araca yapılan boya katmanı yenileme yani pasta cila uygulamasının üzerine yapılır ve pasta cila uygulamasının kalıcı olmasını sağlar.

Seramik kaplama dışarıda her nekadar garanti verilsede aslında garanti verilebilir bir ürün değildir. Şeffaf folyo gibi istediğiniz zaman söküp atılabilir bir yapısı yoktur yada bunun çözülmesini sağlayan herhangi bir kimyasal yoktur, zamana bağlı olarak ortalama 1 yılda araç yüzeyinden her yıkamada yavaş yavaş silinir. Aracınız showroom aracı değil ise yani gündelik hayatta kullandığınız bir aracınız varsa FolyoArt Araç Kaplama Merkezi olarak çokta önerdiğimiz bir uygulama değildir.

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Fiyat ve bilgi almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Şeffaf araç kaplama, şeffaf boya koruma filmi, kaput koruma filmi, kaput koruma kaplama, araba boya koruma filmi, araç kaplama, parlak araç kaplama, poliüretan araç kaplama,

Neden Biz ?

  • Orjinal iz Bırakmayan Araç Kaplama Ürünleri
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Garantili Folyo Uygulaması
  • Zamanında Teslimat
  • Uygun Fiyatlar
  • Profesyonel Montaj