FolyoArt

FolyoArt araç kaplama merkezi olarak 2011 yılından beri araç kaplama uygulamaları yapıyor ve sektörde markalaşmış premium ürünler kullanıyoruz.

Sizin için aracınızı korumaya alıyor, özelleştiriyor ve ona değer veriyoruz. İstanbul anadolu yakası maltepe de bulunan firmamızda komple renk değişimi, kısmi kaplamalar, şeffaf boya koruma filmleri ve cam filmi hizmetleriyle aracınızın boyasını koruma altına alırken aynı zamanda aracı sizin için kişiselleştirip stil görünümler kazandırıyoruz. Otomobil tutkunları Araç kaplama uygulamasının faydalarını fark ettikçe sektörümüze olan ilgisi artıyor buda yanında birbirinden farklı özel istekler getiriyor. Bizde bu özel isteklere cevap verebilmek adına her gün işimizde yenilikler oluşturuyor ve geliştiriyoruz.

İşimizi her zaman memnun müşteri ilkesini önde tutarak yapıyoruz. Sizde aracınızı özelleştirmek ve farkındalık yaratmak isterseniz mutlaka garajımıza ziyarete bekliyoruz.

Vizyonumuz;

Müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutmak. Araç kaplama koruma hizmetlerinde yenilikçi, ekonomik ve lider firma olmak.

Misyonumuz;

Arabanızın sizin için özel olduğunu biliyoruz. FolyoArt araç kaplama merkezi, işinde uzman ekibi ile hep birlikte arabaları estetikleştirmek ve korumak için çalışıyoruz.