gold araba kaplama m4
audi kaplama yeşil
porsche kaplama gri
mercedes siyah kaplama mat
bmw kaplama beyaz
araç kaplama
gold araba kaplama m4
audi kaplama yeşil
porsche kaplama gri
mercedes siyah kaplama mat
bmw kaplama beyaz
22222
previous arrow
next arrow

Araç Kaplama Hizmetimiz

Araç Kaplama ile; Yeni ”sıfır km otomobiller” 

 Araç Kaplama istanbul ; Yeni sıfır km bir otomobil aldınız, yada almak istediğiniz aracın istediğiniz rengi hemen temin edilemiyor veya size bir süre beklemeniz gerektiğini söylüyorlar metalik renkler için ekstra ücret talep ediliyor. Renk konusuna artık takılmanıza gerek yok siz aracı alın ve bize gelin opsiyonlarındaki beğendiğiniz rengi arabanıza kaplama yapalım. Aracınızı korurken istediğiniz rengini elde etmiş olursunuz.

”aracınız artık hep kapalı alanda değil ! korumasız ve her km de boyası aşınmaya zarar görmeye devam edecektir, siz  bu yeni arabanın boyasına zarar gelmesini istemiyorsunuz. Yeni bir aracı korumanın 2 yolu vardır.

1- seçtiğiniz herhangi bir renk ile kaplamak

2- ultra parlak şeffaf folyo ile kaplamak

Not; Seramik aracınızı Korumaz! sadece parlak gösterir.


araç kaplama istanbul

İkinci Yeni Otomobiller için Araç Kaplama

Yıllardır kullandığınız yada ikinci el yeni aldığınız arabanız, uzun zamandır aynı rengi görmekten sıkılmış olabilirsiniz boyasına ne kadar parlatıcı cilalar sürdüyseniz de yine gözünüze güzel görünmüyor da olabilir..

Otomobillerin yüzeyleri sürekli harelenir en ufak kılcal çizik ufak bir taş izi bile kötü bir görüntü oluşturur.  Aracınızla birlikte gelin onun için bulduğumuz çözüm olan Araç Kaplama uygulayalım hem ”YENİ BİR RENGİ OLSUN” hemde sizi dışına sürekli bakım yapma derdinden kurtaralım.

Şunu herkes bilir ki bir aracı boyatmak hem uzun bir zaman ister ortalama (1 hafta) hemde gerçekten iyi bir boya isterseniz ciddi maliyetler çıkar ve aracınızın dışı artık orijinal olmaz.. Arabanız dışarıda sürekli hava koşullarından etkileniyor yüzeyinde göze çirkin görünen taş izi, çizik, hare, kuş pisliği lekeleri gibi birçok sorun olabilir bu tür sorunlar büyümeden tedavi edilip araç kaplanabilir bunlar varsa da yoksada çözüm araç kaplama istanbul;

Showroom dan Yeni Teslim Almış Gibi..

Araç kaplama yapıldıktan sonra tüm yüzey rengi eşitlendiği için sanki sıfır gibi olacak  ”Onu sizin için yeniden RENKLENDİRELİM” Tertemiz ve yeni bir araba olarak size teslim edelim. Uzun yıllar boyunca kullanın.

Garanti ve Kullanım Ömrü Ne kadar ?

    Araç kaplama uygulaması yapılan aracınız doğru koşullarda yıkandığı takdirde (tazyikli su ile yıkanabilir.) 5 yıl boyunca atmalara ve kalkmalara karşı fatura tarihinden itibaren garantilidir. Kullanım ömrü ise seçilen folyonun markasına göre değişiklik gösterir ortalama ömrü 10 yıldır. Kullanılan ürünlerin hepsi 1. sınıf araç kaplama ürünlerdir.

Otomobilinizin Daha Güzel Görünmesini Nasıl Sağlarsınız ?

Araç Folyo Kaplama aracınızın boyasını dış hava koşullarından korumak için en iyi olan uygulamadır,

öncelikle sökülebilir olması en büyük avantajdır. FolyoArt tarafından kaplanan araçlara 5 yıl işçilik garantisi verir. Otomobili boyatmak değer kaybına ve kötü görüntüye neden olur. Folyo kapladığımız otomobiller kaplandığı tarihten itibaren 10 yıl kullanılabilir bir giysi giydirmiş oluruz. Yaptığımız kaplama işleminde sonradan hiçbir pürüz ve pislik kalmadan söküp arabanızı ilk günkü haline döndürebilirsiniz.

Dilerseniz renk değişikliği ile farklı ve estetik bir yenileme yapalım dilerseniz şeffaf film ile orjinal boyanıza tam koruma sağlayalım.

Araç Folyo kaplama aracınızı tam anlamıyla tüm etkenlerden korur örneğin; ağaç reçinesi, kuş pisliği, zift vs. lekeleri, taş izleri ve çizikler gibi etkenlerden aracınızı korumuş olursunuz aslında folyo aracınızın giysisidir. Satın almak istediğiniz otomobili istediğiniz renkte bulamayabilirsiniz ama folyo ile istediğiniz otomobili istediğiniz renk kaplayabiliriz, FolyoArt olarak aracınız için en kaliteli araç kaplama folyolarından mat, parlak, satin, chrome, carbon ve metalik renklerden oluşan geniş bir kartela sunuyoruz.

Araç Folyo Kaplama Süreci

Araç kaplama istanbul;

Aracınız FolyoArt araç kaplama merkezine geldiği andan itibaren siz değerli müşterilerimiz ile kartelalardan renk seçme işlemi yapılır.

Sonrasında aracınız detaylı yıkamaya alınır. Aracın yaşına bağlı olarak reçine, zift ve boya tozu temizliği yapılır ve kaplama için gerekli parçaların sökümü yapılır bu parçalar araç marka modele göre değişiklik gösterir; ayna kapakları, dış kapı kolları, stoplar ve gerekli ise farları bilirkişi tarafından sökülür (otomobili kaplamak için fabrikasyon montajı bozmamak adına sadece gerek görülen parçalar sökülür)

Söküm işlemi bitirildikten sonra araç yüzey temizleme solüsyonu ile tekrar silinir ve oda sıcaklığında steril ve tozsuz ortamda aracınıza özel kesilen folyo parçaları ile her parçası ayrı ayrı özenle kaplanır.

Kaplama işlemi bittiğinde demonte edilen parçalar yerlerine tekrar monte edilir ve son kontroller yapıldıktan sonra otomobil sahibine garanti belgesi ile teslim edilir.

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Fiyat ve bilgi almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Neden Biz ?

  • Orjinal iz Bırakmayan Araç Kaplama Ürünleri
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Garantili Folyo Uygulaması
  • Zamanında Teslimat
  • Uygun Fiyatlar
  • Profesyonel Montaj

    Orada Seçili galeri veya galeri silindi.