NELER YAPIYORUZ


Renk Değişimi Komple

Rengini beğenmiyor yada farklı arayışlar içindeyseniz renk değişim işlemi yaptırarak hem aracınızı koruyun hemde yeni bir rengi olsun..

Kaput Koruma Kaplama

Araca hem lokal hem komple yapılabilen poliüretan şeffaf koruma sayesinde aracınız hiçbir dış etkenden zarar görmeden boyasını koruyabilirsiniz..

Tavan Kaplama 

Siyah tavan kaplama ister yarım isterseniz tamamen kaplanabilir ve aracınıza cam tavan görümü verirken boyasını korumuş olursunuz..

Cam Filmi

Cam filmi aracınızın hem daha şık görünmesini sağlarken hemde can güvenliği, yakıt ekonomisi, uv ışınlarından korunma, ısı engelleme gibi pek çok fayda sağlar..

Kısmi Kaplama

Lokal yapılan bu uygulamalarda hayal gücünüz kullanarak çok farklı detaylar katıp aracınızı olduğundan çok farklı gösterebirsiniz..

Cam çıtaları Kaplama

Krom rengi yada gri parçaları piano black ile Chrome delete işlemi diye tabir edilen kaplama ile aracınızın daha güzel görünmesini sağlayın..

Ayna Kaplama

Aynalarınıza siyah yada farklı renklerde kaplama yaptırarar ön plana çıkmasını ve özel görünmesini sağlayabilirsiniz..

Difüzör Kaplama

Difüzörü parlak siyah yada mat siyah kaplatarak aracın arka kısmının daha güzel görünmesini sağlar..

Stop Çerçevesi

Stop çerçevesi stop etrafına uygulanan folyo kaplama işlemidir stoplarınız biraz daha ön plana çıkmasını sağlar..

Far – Stop Kaplama

Farlarınızı yada stoplarını açık ve koyu olmak üzere iki seçenek ile karartma folyosu ile kaplatarak koruma sağlarken sportif bir görünüm kazandırabilirsiniz..

Panjur Kaplama

Krom rengi yada gri parçaları piano black ile Chrome delete işlemi diye tabir edilen kaplama ile aracınızın daha güzel görünmesini sağlayın..

Spoiler Kaplama

Spoiler bagaj üstü rüzgarlık kaplama yaptırarak aracınızın detaylarına fark katın..

İç Trim Kaplama

Araç içi trim parçalarını karbon yada farklı renklerde kaplatarak hem parçayı koruyup hemde farklılaştırabilirsiniz..

Şerit Kaplama

Araç üzerine istediğiniz renkte istediğiniz kalınlıklarda farklı desenlerde şerit çektirerek daha spor görünmesini sağlayabilirsiniz..

Marşbiyer Kaplama

Aracınızın marşbiyerini kaplatarak farklı ve estetik bir görüntü kazandırabilirsiniz bmw m performance marşbiyer kaplama..