araç tavan kaplamaaraç tavan kaplama;

Parlak siyah araç tavan kaplama, aracınızın tavanını korurken aracınıza cam tavan görünümü vererek daha estetik bir hale getirebilirsiniz.

Güneş yanığı olan araçlarda yanıkların dahada fazlalaşmasını önleyebilir boyatmadan aracın orjinalini bozmadan istediğiniz zaman geri sökebileceğiniz şekilde kaplatabilirsiniz.

parlak siyah tavan kaplama dış hava koşullarında kuş pisliği, vernik yanığı, taş izi, çalı çizilmeleri gibi birçok etkene karşı koruma sağlar özellikle vag gurubu araçlar için öneriyoruz.

Vag guruplarının boyası fabrikasyon üretimden düşük mikronludur örneğin x marka araçların boyası 120 – 160 mikron arası gelirken vag gurubu araçlarda bu 110 mikronu geçmez. buda daha ince bir boya tabakası demektir yani korunmaya daha çok ihtiyacı var. Ülkemizde araç alım satımlarında en büyük takıntı olan boya takıntısı özellikle kaput ve tavandır. sizde aracınızı korumak için bizi arayıp daha detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. siyah tavan kaplama;  folyo kaplama işlemlerinde 5 yıl garanti veriyoruz ve söktürmek istediğinizde bizim kapladığımız araçları bünyemizde yine bize getirerek ücretsiz söktürebilirsiniz. tavan kaplama folyosu tavana, boyaya zarar vermez leke yada iz yapmaz kullandığımız ürünler 1. sınıf araç kaplama ürünleridir. Sizleride işletmemizde görmekten mutluluk duyarız çayımızı içerken birebir tanışmaya ve ürünleri görmeye bekleriz.

 

istanbul Siyah araç tavan kaplama aracınızın tavanını güneş yanıklarına karşı korur ve çizilmelerden kuş pisliği izlerini engeller siyah folyo tavan kaplama işlemi titizlikle ve profesyonelce ve kaliteli bir ürün ile yapılmadığı takdirde ileride dönüşü olmayan sorunlar çıkartabilir. aynı zamanda aracınıza yarım cam tavan görünümü verebilir yada tamamını siyah kaplatarak cam tavan görünümü elde edebilirsiniz. FolyoArt Araç Kaplama merkezi olarak aracınızın tavanını siyah kaplamadan önce detaylı bir şekilde reçine izlerini kil ile temizliyoruz ve sonrasında 5 yıl garanti verdiğimiz ve 10 yıla kadar kullanım ömrü olan hava kanallı araç kaplama folyosu ile kaplıyoruz. Ayrıca Geri söküm garantiside veriyoruz söktrümek istediğinizde firmamıza tekrar gelerek ücretsiz söküm yaptırabilirsiniz. daha detaylı bilgi ve fiyat için 0216 441 61 44 – 0551 424 61 44

FolyoArt Araç Kaplama Merkezi Maltepe