bmw araç kaplama

bmw f10 şeffaf boya koruma ve siyah tavan araç kaplama

bmw araç kaplama ; 

sınıf bir otomobile yapılabilecek tüm detayları yaptık ve bunlar; m performance şeritleri- şeffaf kaput koruma filmi poliüretan – ön lip m renkleri şeritler – cam kenarı krom çıtaları pianoblack kaplama (gece paketine çevirme) – stop çerçevesi- difüzör kaplama- tavan kaplama ve logo kaplamaları olarak sıralayabiliriz.

İçlerinde en önemlisi şeffaf kaput koruma filmi. sebebiyse şeffaf kaput koruma filminin aracın en önemli parçası olan kaputu taş izlerinden çiziklerden ve kuş pisliği gibi boyaya zarar veren tüm dış etkenlerden korumasıdır bu uygulama talebe göre aracın tamamınada uygulanabilir. FolyoArt araç kaplama merkezinde kapladığımız tüm araçlara geri söküm garantisi veriyoruz yani ilerde kaplamalarınızı söktürmek istediğinizde altında hiçbir iz pislik bırakmayacağına dair size teminatımızı şu şekilde sunuyoruz aradan 5 yıl geçti ve herhangi bi sebepten renk yada şeffaf kaplattığınız aracınızı bize tekrar getiriyorsunuz ve biz ücretsiz sökümünü yapıp geri size teslim ediyoruz ürünlerimize ve işçiliğimize herzaman güveniyoruz arkasındayız. kullandığımız ürünler pvc yapıda değil poliüretan yapıdadır. peki farkı nedir? pvc ürünler kullanım ömrü kısadır ve sert bir yapısı olduğu için delinmesi kolay ürünlerdir ve ucuzdur. poliüretan ise silikonize bir yapıya sahiptir esner esner esner…. ama delinmez ! bu sayede taş gelse bile boyanıza zarar veremeden geri seker ve gider.

FolyoArt Araç kaplama merkezi olarak size önerimiz işinizi bizde yada bi başka x firmasında yaptırmanız sizin tercihiniz ama yaptırdığınız ürün hakkında teknik bilgiyi size anlatamayan hiçbir firmayı tercih etmeyin, çünkü ürünü tanımayan yaptığı işlemlerin sadece iş bitene kadar arkasında durabilir. önemli olan devamında arkasında durabilmektir.

bmw araç kaplama bmw araç kaplama bmw araç kaplama bmw araç kaplama bmw araç kaplama bmw araç kaplama bmw araç kaplama

 

Bunları da beğenebilirsin