Monza Sports Oto Cam Filmi

Oto Cam Filmi Monza

Monza Cam Filmi

Monza Sports Oto Cam filmi Türkiye de daha tam olarak tanınmasada aslında kaliteli ve uzun ömürlü oto cam filmleri konusunda başarılı bir italyan markasıdır. kullandığımız monza cam filmlerinde 4 ton seçeneği bulunmaktadır
en açığı %50
iki numara %35
üç numara %20
dört numara %5
olmak üzere açıktan koyuya doğru bir sıralama vardır. Firmamızda yaptırmak istediğiniz filmin tonuna göre fiyat verilmez. İstediğiniz camlara istediğiniz tonu yaptırmakta özgürsünüz, cam filmlerinizin özelliklerinden bahsedecek olursak;
”cam filmi aslında bilinenin aksine aksesuar değildir kesinlikle ihtiyaçtır”
peki nasıl diye sorduğunuzu duyar gibiyiz!

anlatmaya
yakıt tüketiminine olan etkisinden bahsedek başlayalım;

öncelikle yakıt tüketimine etkisi şöyle oluyor aracınıza monza cam filmini çektirdiğinizde cam filminin iç yapısındaki ısı yansıtıcı tabaka aracın iç sıcaklığının yada soğukluğunun değer kaybetmemesini sağlıyor yani örneğin yazın aracınızın klimasını açtınız 15 dakika çalıştırıp 1 saate kadar içerideki soğukluğu korumaya devam eder bu şu demektir 12 ay 365 gün boyunca arabaya biniyorsanız günde 2 saat araç kullandığınızı düşünürsek bu 2 saatin sadece 30 dakikasında klimanızı çalıştıracaksınız doğal olarak yıl bazında çarpım yaptığınızda cam filminiz yoksa 43.800 dakika aracın kliması çalışması gerekiyor ama cam filminiz varsa 10.950 dakika çalışması yeterli olacaktır buda ciddi bir yakıt tasarrufu ortaya çıkartır çünkü klima aracın motorundaki gücü bölerek çalışır.

Can güvenliği etkeni;

kaza durumunda yaralanmalara karşı ciddi oranda bir koruma sağlamasıdır. cam filmi yapısı pvc yapıya sahiptir plastik ve esnek bir malzemeyle camı kaplarsanız cam kırıldığında bu katman onun dağılmadan parçalara ayrılmadan tek parça kalmasını sağlayacaktır buda kaza anındaki yaralanmardan sizi büyük ölçüde koruyacaktır.

Gizlilik etkeninden bahsedelim;

Ülkemizde malesef insanların birçoğu meraklıdır dokunmadan yada iyice bakmadan kendilerini alıkoyamazlar buda rahatsızlık vericidir. Ailenizle biryere yola çıktığınızda en basitinden bi trafik lambasında beklerken bile yandaki otomobil sürücüsüyle nerdeyse herkes gözgöze gelmiştir, belki art niyetli bi bakış değildir sadece aracınızın estetikliğine bakıyordur ama camlarınızda film olmadığı için aracın içide dikkat çekiyordur ve orayada bakarlar. Cam filmini mahremiyet koruyucu bu özelliğini kullanmak için bile yaptırmalısınız diye düşünüyoruz.

Estetiklik etkeni;

hemen hemen birçoğumuz sıfır otomobil showroomlarına gitmişizdir, hiç dikkat ettinizmi en gözde olan yeni çıkmış modellerin neredeyse hepsi cam filmi kaplanmış bir şekilde yan olarak (tamda bizim görmek istediğimiz gibi) spot ışıklar altında karşımıza parkedilmiştir.
satış politikasını etkileyen bir unsurdur cam filmi. Beyaz bir otomobil düşünün içi bej rengi ve yine aynı spot ışıklar altında içi dışı akvaryum gibi sergileniyor düzensiz bir renk karmaşası olduğu için pek göze hitap etmez bu yüzden aynı aracı birde cam filmi yapılmış hayal edin farkı anlayacaksınız..

Koyuluk etkeni;

cam filminde koyuluk derecesinin ısı kesme oranına bir etkisi yoktur! (çok düşük yüzdelerde oynar sadece) yani 1 numara en açık ton filmi çektirdiniz yine %67 oranında ısı keser 4 numara en koyusunu çektirdiniz yine %67 oranında ısı keser ozaman koyuluk derecesinin sadece sizin dışardan nasıl görünmesini istediğinizle alakalıdır diyebiliriz. (zindan gibimi orjinal gibimi)

bu yazımızda merak ettiğiniz birçok şeyin cevabını verdiğimizi düşünüyoruz diğer sorularınız için lütfen bizi arayıp sormaktan çekinmeyin 🙂 cam filmi yaptırmaya karar verin ve randevu alın.

Bunları da beğenebilirsin