polo şerit kaplama

Polo Şerit Kaplama;

volkswagen polo wrc şerit tasarımının birebir aynısını yaptırmak istiyorsanız 1.sınıf ürünler profesyonel işçilik için firmamızı arayıp fiyat bilgisi alabilir fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Kullanılan ürünler söküm yapıldığında asla leke iz bırakmaz ve boyanıza zarar vermez.polo şerit kaplama polo şerit kaplama polo şerit kaplama polo şerit kaplama polo şerit kaplama

Araç Kaplama; Yeni ”sıfır km otomobiller için” 

 Araç Kaplama ; Yeni sıfır km bir otomobil aldınız, yada almak istediğiniz aracın istediğiniz rengi hemen temin edilemiyor veya size bir süre beklemeniz gerektiğini söylüyorlar metalik renkler için extra ücret talep ediliyor. Renk konusuna artık takılmanıza gerek yok siz aracı alın ve bize gelin opsiyonlarındaki beğendiğiniz rengi arabanıza kaplama yapalım. Aracınızı korurken istediğiniz rengini elde etmiş olursunuz.

”aracınız artık hep kapalı alanda değil ! korumasız ve her km de boyası aşınmaya zarar görmeye devam edecektir, siz  bu yeni arabanın boyasına zarar gelmesini istemiyorsunuz. Yeni bir aracı korumanın 2 yolu vardır.

1- seçtiğiniz herhangi bir renk ile kaplamak

2- ultra parlak şeffaf folyo ile kaplamak

Not; Seramik aracınızı Korumaz! sadece parlak gösterir.

polo şerit kaplama;

 

İkinci Yeni Otomobiller için Araç Kaplama

Yıllardır kullandığınız yada ikinci el yeni aldığınız arabanız, uzun zamandır aynı rengi görmekten sıkılmış olabilirsiniz boyasına ne kadar parlatıcı cilalar sürdüyseniz de yine gözünüze güzel görünmüyor da olabilir..

Otomobillerin yüzeyleri sürekli harelenir en ufak kılcal çizik ufak bir taş izi bile kötü bir görüntü oluşturur.  Aracınızla birlikte gelin onun için bulduğumuz çözüm olan Araç Kaplama uygulayalım hem ”YENİ BİR RENGİ OLSUN” hemde sizi dışına sürekli bakım yapma derdinden kurtaralım.

Şunu herkes bilir ki bir aracı boyatmak hem uzun bir zaman ister ortalama (1 hafta) hemde gerçekten iyi bir boya isterseniz ciddi maliyetler çıkar ve aracınızın dışı artık orijinal olmaz.. Arabanız dışarıda sürekli hava koşullarından etkileniyor yüzeyinde göze çirkin görünen taş izi, çizik, hare, kuş pisliği lekeleri gibi birçok sorun olabilir bu tür sorunlar büyümeden tedavi edilip araç kaplanabilir bunlar varsa da yoksada çözüm araç kaplama.

polo şerit kaplama;

 

Bunları da beğenebilirsin